Naprawa i serwis laptopów, komputerów, tabletów, Sanok - Serwis Elektroniki Cyfrowej

tel. +48 605054567 fax. 134440495
Przejdź do treści
INFORMUJEMY
Serwis nieczynny
Do odwołania

W tym czasie wykonujemy usługi tylko i wyłącznie dla firm z podpisaną umową serwisową i naprawy gwarancyjne.


Naprawy laptopów, tabletów, komputerów

Nasz serwis należy do tych nielicznych, w których naprawa komputera polega nie jak w większości serwisów na wymianie drogich podzespołów takich jak płyty główne, ale na ich naprawie, a co za tym idzie końcowa cena usługi jest dużo niższa niż zakup nowej płyty albo używanej niewiadomego pochodzenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozy i napraw płyt głównych laptopów, komputerów, tabletów, monitorów. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszym sprzętem, daje nam możliwość napraw bardzo skomplikowanych uszkodzeń. Naprawiamy komputery po zalaniu, upadku, uszkodzeniu mechanicznym. Oddając Twój sprzęt w nasze ręce masz pewność, że nawet bardzo trudna usterka zostanie poprawianie zlokalizowana i naprawiona.

Przeprowadzamy takie naprawy jak:
  • Wymiana układów montowanych w technologii BGA (z angielskiego – „Ball Grid Array” Połączenia takiego układu z płytą znajdują się na spodniej warstwie układu w postaci kulek cyny.)
Układy BGA w komputerach to:
mostki północne, południowe, hybrydowe, układy grafiki, kontrolery, pamięci, procesory

  • Wymiana elementów smd i przewlekanych takich jak:
diody, tranzystory, rezystory, kondensatory, dławiki, przetwornice, kontrolery, układy scalone, układy pamięci, gniazda zasilania, gniazda taśm połączeniowych, usb, lan, słuchawkowe i inne.

  • Naprawa układów zasilania i ładowania baterii, naprawa układów zasilania procesora, grafiki, mostków, pamięci, matrycy i innych.
  • Naprawa płyt po zalaniu, uszkodzeniu mechanicznym.
  • Programowanie pamięci bios, kontrolerów (KBC).
  • Wymiana uszkodzonych matryc, klap, zawiasów, taśm połączeniowych, kadłubków, touchpadów, klawiatur, dysków, pamięci, napędów, baterii i pozostałych części obudowy.
  • Wymiana wentylatora, heat-pipe, czyszczenie chłodzenia, wymiana termo padów i pasty termoprzewodzącej. Stosujemy tylko markowe termopady i pasty termoprzewodzące renomowanych i sprawdzonych firm.
U nas wymiana płyty jest ostatecznością, zawsze staramy się naprawić oryginalną, choć czasami jest to nie możliwe, przeważnie, gdy dostajemy laptopa po ''pseudo-serwisie'' gdzie zamiast naprawić uszkodzili jeszcze bardziej i koszt naprawy przewyższa wartość sprawnej płyty. Na stanie posiadamy nowe jak i używane płyty do większości popularnych modeli laptopów.
Przed usługą naprawy oferujemy darmową szybką diagnozę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji.
Na wszystkie wyżej wymienione usługi naprawy wystawiamy pisemną gwarancję trwającą od 3 miesięcy nawet do 5 lat.
Serwis Elektroniki Cyfrowej Ul. Zagumienna 28 38-500 Sanok
Zadzwoń +48605054567
Wróć do spisu treści