Naprawa telewizora Sanok. Serwis telewizorów LED, OLED, LCD, PLAZMA. Skup uszkodzonych telewizorów. - Serwis Elektroniki Cyfrowej

tel. +48 605054567 fax. 134440495
Przejdź do treści
INFORMUJEMY
Serwis nieczynny
Do odwołania

W tym czasie wykonujemy usługi tylko i wyłącznie dla firm z podpisaną umową serwisową i naprawy gwarancyjne.

Twój telewizor odmówił posłuszeństwa? Nie da się włączyć, po chwili sam się wyłącza, nie reaguje na pilota, nie świeci dioda zasilania albo miga a ekran pozostaje czarny, jest obraz ale brakuje dźwięku, jest głos a na ekranie nic nie widać, nie pamięta zadanych ustawień, pomimo sprawnej instalacji antenowej nie odbiera kanałów, nie działają wejścia HDMI, USB, SCART, po burzy przestał się załączać, a może masz inny problem z telewizorem?  
Bardzo dobrze trafiłeś!!!
Nasz serwis oferuje naprawy telewizorów LCD, LED, OLED, Plazma takich producentów jak:
SAMSUNG, LG, SONY, PANASONIC, PHILIPS, SHARP, JVC, HYUNDAI, THOMSON, GRUNDIG, BLAUPUNKT, HITACHI, MANTA, TCL i innych.
Większość firm oferujących naprawy telewizorów działają na zasadzie wymiany podzespołów na nowe bądź używane, co wiąże się niekiedy z długimi terminami napraw i wielkimi kosztami, niekiedy przewyższającymi wartość sprzętu.
Jako nieliczni na podkarpaciu potrafimy szybko zdiagnozować i naprawić uszkodzony podzespół telewizora w którym wystąpiła usterka, a co za tym idzie czas naprawy jest krótki a końcowa cena usługi jest dużo niższa niż zakup nowych albo używanych podzespołów niewiadomego pochodzenia?

Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnozowania i naprawy płyt głównych, zasilaczy, i wszystkich innych podzespołów telewizora.
Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszym sprzętem, daje nam możliwość napraw bardzo skomplikowanych uszkodzeń.
Naprawiamy podświetlenia w matrycach wykonanych w nowej technologii LED
Na stanie posiadamy nowe jak i używane podzespoły do większości popularnych modeli telewizorów.
Przed usługą naprawy oferujemy darmową szybką diagnozę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji.
Oddając Twój sprzęt w nasze ręce masz pewność, że nawet bardzo trudna usterka zostanie poprawianie zlokalizowana i szybko naprawiona.
Na wszystkie usługi naprawy wystawiamy pisemną gwarancję trwającą od 3 miesięcy nawet do 2 lat.

Naprawa telewizorów z uszkodzoną mechanicznie (zbitą) matrycą jest nie opłacalna. Koszt wymiany takiej matrycy przewyższa wartość telewizora!!!
Odkupujemy telewizory, których naprawa jest nie opłacalna.
Skupujemy zbite nowe telewizory.
Nie naprawiamy starych telewizorów kineskopowych!!!
Serwis Elektroniki Cyfrowej Ul. Zagumienna 28 38-500 Sanok
Zadzwoń +48605054567
Wróć do spisu treści